Rozmiar tekstu: A | A | A

Aktualności

:: 15 grudzień 2014 - Materiały reklamowe i serwis w RWD dla myjni Toro

Firma 'Toro - mobilna myjnia parowa' zleciła nam przygotowanie identyfikacji wizualnej i materiałów reklamowych dla swojej marki. Wykonaliśmy projekty graficzne między innymi dla teczek ofertowych, ulotek składanych, wizytówek czy banerów. Oprócz przygotowania graficznego zadbaliśmy o wydrukowanie materiałów, dzięki czemu Klient otrzymał gotowe produkty, oszczędzając cenny czas. Razem z identyfikacją wizualną stworzyliśmy również serwis internetowy w technice RWD, działający poprawnie na wszystkich urządzeniach - telefonach komórkowych, tabletach, laptopach itp.

:: 21 październik 2014 - Nowy serwis internetowy w RWD dla producenta opakowań

Miło nam poinformować, że kolejny projekt spod naszej 'myszki' jest już dostępny online. Tym razem wykonaliśmy serwis internetowy dla producenta opakowań kartonowych - firmy ZPUH Mataska. Jest to kolejny projekt wykonany przez nas w RWD (Responsive Web Design) - technice umożliwiającej poprawne wyświetlanie serwisu niezależnie od szerokości ekranu urządzenia końcowego - laptopa, tabletu czy smartfonu. Dlaczego RWD jest obecnie tak ważne? Ponieważ ponad 50% zapytań do przeglądarek pochodzi obecnie z urządzeń mobilnych. A jak wygląda serwis amataska.pl na komórkach? Zapraszamy do przetestowania! Warto również wspomnieć, że to serwis internetowy to kolejny wspólny projekt z firmą AM. Przypomnę, że prowadzimy również dla producenta opakowań kartonowych kampanię linków sponsorowanych AdWords oraz kampanię SEO.

:: 02 wrzesień 2014 - Ponad rok współpracy z firmą Objectivity

Od ponad roku trwa współpraca z naszym partnerem - spółką Objectivity z Wrocławia. Przypomnijmy, że Objectivity to angielska firma specjalizująca się w budowie, wdrażaniu i serwisie rozwiązań informatycznych. W tym czasie wykonaliśmy wspólnie kilka projektów dla jednego z internetowych liderów rynku ofert mieszkaniowych w Niemczech. Warto wspomnieć, że portal ogłoszeniowy odwiedza miesięcznie około 10 milionów unikalnych użytkowników. Większość projektów powstała na bazie techniki RWD (Responsive Web Design), dzięki czemu z serwisu mogą korzystać wszyscy użytkownicy, niezależnie od posiadanego urządzenia końcowego (komputer, tablet, telefon komórkowy). Miło nam poinformować, że współpraca układa się na tyle dobrze, że już niebawem ruszamy z kolejnym wspólnym projektem.

:: 19 sierpień 2014 - Serwis internetowy w RWD dla ValueLogic

Zakończyliśmy pracę nad kolejnym projektem serwisu internetowego - tym razem dla ValueLogic - firmy zajmującej się wytwarzaniem oprogramowania w zyskującej coraz większą popularność metodyce zwinnej (tzw. Agile Software Development). Serwis ma charakter czysto informacyjny i miał za zadanie przybliżyć klientom markę ValueLogic. Całość powstała na bazie RWD (Responsive Web Design) - czyli techniki umożliwiającej poprawne wyświetlanie się strony na dowolnym urządzeniu końcowym (laptop, tablet, smartphone) - niezależnie od wielkości ekranu. Co więcej, miło nam poinformować, że ValueLogic było na tyle zadowolone ze wspólnych prac, że postanowili zaprosić nas do stałej współpracy przy projektach dla swoich klientów. W ten oto sposób kolejna firma dołączyła do grona naszych stałych partnerów, co niewątpliwie bardzo nas cieszy i świadczy o tym, że nasi klienci mają do nas zaufanie i chcą razem z nami dążyć do osiągniecia sukcesu.

:: 24 czerwiec 2014 - Identyfikacja wizualna dla markowastrefa.pl

Wykonaliśmy projekt identyfikacji wizualnej dla firmy markowastrefa.pl, zajmującej się importem odzieży, obuwia i akcesoriów renomowanych marek.

:: 31 lipiec 2014 - Przebudowa serwisu www dla OXYCOM S.A.

Przebudowaliśmy portal internetowy dla naszego partnera - spółki OXYCOM S.A. z Wrocławia. Wygląd serwisu dalej opiera się o dotychczasowy layout, natomiast modyfikacje dotyczyły głównie struktury serwisu oraz nowych modułów funkcjonalnych.

:: 24 czerwiec 2014 - Identyfikacja wizualna dla markowastrefa.pl

Wykonaliśmy projekt identyfikacji wizualnej dla firmy markowastrefa.pl, zajmującej się importem odzieży, obuwia i akcesoriów renomowanych marek.

:: 20 luty 2014 - VoipReseller 2.0 dla spółki OXYCOM

Razem z naszym partnerem firmą OXYCOM zakończyliśmy pracę nad wersją 2.0 platformy VoipReseller. Jak zawsze naszą rolą było zapewnienie użytecznego interfejsu użytkownika. Przypomnijmy, że głównym zadaniem platformy VoipReseller jest obsługa internetowej telefonii Voipowej firmy OXYCOM.

:: 05 luty 2014 - Nowy serwis w RWD dla Utz Group Polska

Jakiś czas temu nawiązaliśmy współpracę ze spółką Utz Group Polska. Prace polegały na modyfikacji istniejącego serwisu internetowego. Klient był na tyle zadowolony z naszych usług, że postanowił przekazać nam całość prac nad stroną firmową. Miło nam poinformować, że gotowy jest już przebudowany od postaw serwis www.utzgroup.com.pl. Całość powstała na bazie techniki RWD (Responsive Web Design). Co to znaczy? Że strona sama dostosowuje się do szerokości ekranu, dzięki czemu serwis działa poprawnie na wszystkich urządzeniach, niezależnie od tego, czy jest to telefon komórkowy, tablet czy laptop. Przypomnijmy, że Holding Utz to renomowana, światowa marka. Firma jest ekspertem w konstruowaniu, produkcji i sprzedaży wyrobów z tworzyw sztucznych. Wszystkie produkty, takie jak pojemniki i palety odpowiadają nowoczesnym standardom i normom przemysłowym, a dzięki zakładom produkcyjnym rozsianym po całym świecie i lokalnym przedstawicielstwom w 32 krajach (w tym w Polsce), firma zdobyła pozycję jednego z liderów w branży tworzyw sztucznych. Oprócz prac nad stroną firmową rozpoczęliśmy również dla Utz obsługę kampanii SEO i SEM w wyszukiwarce internetowej Google.

:: 12 grudzień 2013 - Firma Mostowiak z nowym serwisem w RWD

Zakończyliśmy pracę nad projektem serwisu internetowego dla firmy Mostowiak zajmującej się pracami budowlanymi o specjalności mostowej. Projekt zbudowany został na bazie RWD (Responsive Web Design) - czyli techniki umożliwiającej poprawne wyświetlanie strony niezależnie od urządzenia końcowego. Serwis sam dostosowuje się do szerokości ekranu czy to laptopa, ipada lub smartfona, dzięki czemu strona jest dostępna i użyteczna dla wszystkich użytkowników - nawet mobilnych. Projekt dla firmy Mostowiak ma charakter czysto informacyjny - przedstawia ofertę oraz realizację firmy i przybliża potencjalnym klientom informacje o samym przedsiębiorstwie. Zapraszamy do odwiedzin - www.mostowiak.com

:: 26 listopad 2013 - System eLAB dla Politechniki Wrocławskiej

Rozpoczęliśmy pracę nad ciekawym projektem dla Politechniki Wrocławskiej. System eLAB. Wkrótce podamy więcej ciekawych informacji na ten temat, natomiast już teraz możecie zobaczyć pierwsze makiety projektu. Platforma zostanie zbudowana na bazie RWD (Responsive Web Design) - czyli techniki umożliwiającej dostosowywanie się systemu niezależnie od wielkości ekranu, czy to laptopa, komórki lub tabletu.

:: 28 październik 2013 - Prace nad VoIP Resellerem spółki OXYCOM

Razem z naszym partnerem - spółką OXYCOM pracujemy obecnie nad nową platformą obsługującą telefonię VoIP (OXYTel). Przypomnijmy, że braliśmy czynny udział również przy pierwszej wersji VoIP Resellera, tworząc między innymi graficzny interfejs. Więcej szczegółów o samym projekcie podamy później.

:: 21 październik 2013 - Nowa odsłona www.piocom.net

Miło nam poinformować, że nowa odsłona naszego portfolio www.piocom.net jest dostępna online. Duża ilość komercyjnych projektów dla naszych klientów powodowała, że od samego początku projektu nie mogliśmy poświęcić takich zasobów jakich byśmy chcieli, stąd prace nad portalem trwały bardzo długo (prawdę mówiąc - ponad rok). Niestety w międzyczasie nastąpiło wiele zmian w branży, pojawiły się nowe trendy i technologie, dlatego już teraz możemy zapowiedzieć rozpoczęcie prac nad nowym serwisem zbudowanym na bazie RWD (Responsive Web Design) - czyli techniki umożliwiającej dostosowywanie się systemu niezależnie od wielkości ekranu, czy to laptopa, komórki lub tabletu. A póki co zachęcamy do odwiedzin obecnej - gotowej wersji portfolio.

:: 03 październik 2013 - Serwis dla dostawcy Internetu - ksiezyc.pl

Jakiś czas temu informowaliśmy o skończeniu prac nad serwisem www dla zduńskowolskiego dostawcy Internetu - firmy ksiezyc.pl. Serwis czekał jednak na publikację i miło nam poinformować, że można go już zobaczyć online. Głównym celem nowego projektu było usystematyzowanie istniejącej oferty. Zamiast 'płaskiej' struktury oferta została pogrupowana w odpowiednie działy, a czytelne tabele cennikowe w łatwy sposób pozwalają porównać istniejące pakiety. Nowością natomiast jest usługa telewizji HD, którą księżyc oferuje od niedawna swoim klientom - serwis przedstawia ofertę oraz umożliwia podliczenie wydatków na wybrane przez klienta pakiety za pomocą wbudowanego na stronie kalkulatora. Zachęcamy do odwiedzin nowej odsłony serwis ksiezyc.pl oraz do skorzystania z oferty.

:: 19 wrzesień 2013 - Sklep internetowy dla spółki PePeFish!

Zakończyliśmy wdrożenie sklepu internetowego dla spółki PePeFish, zajmującej się sprzedażą asortymentu wędkarskiego. Przypomnijmy, że jakiś czas temu oddaliśmy do użytku serwis branżowy firmy, w którym przedstawiona została oferta franczyzy oraz punktów sprzedaży. Przy tworzeniu platformy e-commerce stanęliśmy przed wyzwaniem utrzymania spójności identyfikacji wizualnej, zachowując przy tym wysoki poziom użyteczności i przejrzystości sklepu. Urozmaicona strona główna nadała platformie 'miłego dla oka' wyglądu (szczególnie w porównaniu z pozostałymi 'nudnymi' serwisami z branży), natomiast pozostałe podstrony zostały uproszczone graficznie, tak by to zawartość serwisu była jak najbardziej czytelna. Zapraszamy na stronę www.sklep.pepefish.pl po udane zakupy.

:: 02 wrzesień 2013 - Współpraca z ZPUH Mataśka - producentem opakowań kartonowych

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy stałą współpracę z firmą ZPUH Mataśka - producentem opakowań kartonowych. Współpraca polegać będzie na przeprowadzeniu kampanii SEO (Search Engine Optimization) w wyszukiwarkach internetowych. W ramach prac przeprowadziliśmy audyt serwisu i razem z Klientem wybraliśmy grupę skutecznych fraz optymalnych dla branży opakowań. O efektach naszej współpracy już niedługo.

:: 22 lipiec 2013 - Pierwszy wspólny projekt

Pierwszy projekt z naszym partnerem - firmą Objectivity - za nami. Współpraca była na tyle udana, że Klient (jedna z dużych internetowych marek na rynku niemieckim) zdecydował się powierzyć kolejne zadania w nasze ręce. Także niedługo startujemy z pracami nad nowym projektem, z czego ogromnie się cieszymy.

:: 26 czerwiec 2013 - Nowy partner - firma Objectivity

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy stała współpracę z firmą Objectivity Bespoke Software Specialists. Objectivity to angielska firma informatyczna, która rozwija swoje centrum operacyjne we Wrocławiu od 2005 roku. W skład współpracy wchodzi przede wszystkim opieka nad warstwą wizualną (tzw front-endem) tworzonych systemów informatycznych dla klientów firmy. Cieszymy się na samą myśl o wspólnych projektach z tak renomowanym partnerem i liczymy na długą współpracę. Więcej o objectivity na stronie www.objectivity.pl.

:: 20 czerwiec 2013 - Modyfikacje na dziecinaimprezie.pl

Zakończyliśmy modyfikację serwisu dziecinaimprezie.pl. Wprowadziiśmy nową usługę do oferty ekipy DNI. Przypomnijmy, że dziecinaimprezie.pl to projekt, którego główną ideą jest organizacja wyjątkowych chwil dla dzieci i ich rodziców. Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.dziecinaimprezie.pl

:: 18 czerwiec 2013 - Prace rozwojowe nad OXYManagerem Plus

Na bieżąco współpracujemy z naszym partnerem - spółką OXYCOM - nad ulepszeniami do platformy OXYManager Plus. Przypomnijmy, ze OXYManager Plus to elastyczne i skalowalne narzędzie, które pozwala zarządzać i udostępniać aplikacje użytkownikom bez konieczności ich instalowania. OXYManager powstał na bazie innego produktu OXYIntegrator, jako instalowany moduł. Prace nad rozwojem i ulepszeniami ciągle trwają, a my bierzemy w nich czynny udział.

:: 15 czerwiec 2013 - Ksiezyc.pl z nowym logotypem

Jesteśmy na ostatniej prostej w realizacji nowego serwisu www firmy ksiezyc.pl - operatora internetowego w Zduńskiej Woli. Informacje na temat serwisu już niedługo, natomiast równolegle do prac nad serwisem www przygotowaliśmy nowy projekt logotypu.

:: 23 maj 2013 - OXYManager Plus - nowy produkt firmy OXYCOM

OXYManager - to nowy pomysl od firmy OXYCOM. Jest to elastyczne i skalowalne narzędzie, które pozwala zarządzać i udostępniać aplikacje użytkownikom bez konieczności ich instalowania. Dzięki OXYManager dostarczanie posiadanych przez firmę aplikacji na stacje robocze pracowników jest znacznie ułatwione – za sprawą scentralizowania i zautomatyzowania tego procesu. Dodatkowym atutem jest możliwość zapewnienia pełnej kontroli nad posiadanymi licencjami oraz możliwość zoptymalizowania czasu pracy na poszczególnych aplikacjach. OXYManager pozwoli na zwiększenie efektywności pracy zarówno dla firm informatycznych – szczególnie tych administrujących rozproszoną siecią stanowisk, jak też firm z dużą liczbą pracowników, firm w których występują problemy związane z zarządzaniem oprogramowaniem czy licencjami lub oprogramowanie jest tak różnorodne, że występują konflikty sprzętowe. Oferowane przez OXYCOM rozwiązanie oparte jest na rewolucyjnej technologii Numecent Cloudpaging, stanowiące doskonałą odpowiedź na wyżęj opisane zjawiska. Nasza firma przygotowała jak zwykle projekt interfejsu dla tego systemu.

:: 29 kwiecień 2013 - PePeFish - czyli wędkarski asortyment w sieci

Zakończyliśmy pracę nad nowym projektem - stroną internetową dla firmy PePeFish zajmującej się szeroko rozumianym asortymentem wędkarskim. PePeFish to prężnie rozwijająca się spółka posiadająca swoje punkty sprzedaży na terenie całej Polski, a w niedalekiej przyszłości planująca otworzyć oddziały również na rynku europejskim. Swoją ofertę kierują nie tylko do klietów indywidualnych, ale także do kół wędkarskich, a szeroki asortyment oferowany w swoich sklepach zadowoli nawet najbardziej wymagających wędkarzy. Całość serwisu oparta została o dedykowany system PioCMS mający za zadanie ułatwić modyfikację treści znajdujących się na portalu. Niedługo otwarty zostanie także sklep internetowy, gdzie bez wychodzenia z domu będzie można zamówić wybrany przez siebie asortyment. Ale o tym projekcie trochę później...

:: 25 kwiecień 2013 - Nowa gra studia CODE FORGE!

Studio CODE FORGE szykuje się do wydania nowej pozycji na urządzenia mobilne - 'Defenders od Vermillion' - gry typu castle defense w klimacie fantasy. I mimo, iż gra jest ciągle w trakcie beta testów już teraz robi sporo zamieszania na rynku polskim. Niedawno aplikacja zebrała sporo pozytywnych recenzji na targach Digital Dragons w Krakowie, a wczoraj o studiu i samej grze można było przeczytać na stronie głównej portalu onet.pl - jednego z liderów portali informacyjnych w Polsce. W związku w wydaniem nowej pozycji sporo pracy mieliśmy i my - widoczne on-line są już poprawki strony codeforgegames.com oraz nowe informacje na temat DoV'a. Zapraszamy do odwiedziń a po więcej informacji o grze i studiu kierujemy na studyjny panpage na facebooku.

:: 24 kwiecień 2013 - Gotowa wersja 2.0 OXYIntegratora!

Współpraca z naszym partnerem - firmą OXYCOM układa się znakomicie, czego efektem jest kolejny gotowy produkt - wersja OXYIntegrator 2.0. OXYintegrator to rozwiązanie oparte na technologii CloudComputing umożliwiające firmą integratorskim budowanie - pod własną marką - elastycznego środowiska do wdrażania systemów ERP i CRM i udostępnianie ich dla swoich klientów w skalowalnym modelu usługowym. Jak zwykle zadbaliśmy o warstę wizualną systemu - przeprowadziliśmy badania użyteczności, zaprojektowaliśmy makiety wizualne oraz wdrożyliśmy projekt grafiki w postaci działającego systemu.

:: 12 marzec 2013 - Logotyp dla SKN Fizycznie Kulturalni

Wykonaliśmy projekt logotypu dla Studenckiego Koła Naukowego Fizycznie Kulturalni, działającego przy Pracowni Wychowania Fizycznego i Zdrowia Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego. Więcej o działalności Fizycznie Kulturalnych można znaleźć na FaceBooku.

:: 05 marzec 2013 - Aplikacja desktopowa OXYStart

Nasz partner firma OXYCOM stworzyła nową aplikację desktopową, której główną funkcjonalnością jest umożliwienie użytkownikom przetestowania aplikacji w trybie lokalnym oraz ewentualny zakup promowanych programów. Oprogramowanie uruchamiane w trybie lokalnym polega na jednorazowym pobraniu aplikacji oraz daje możliwość jej uruchomienia bez konieczności połączenia z internetem. Mechanizm licznika czasu pozwala płacić użytkownikowi tylko i wyłącznie za czas użycia, nie za licencję na stanowisko. My zadbaliśmy o warstwę wizualną oraz interfejs aplikacji.

:: 27 luty 2013 - Strona mszczesniak.pl po modyfikacjach

Zakończyliśmy prace związane z modyfikacją serwisu mszczesniak.pl. Przypomnijmy, że Ośrodek Szkolenia Kierowców Marek Szcześniak w Sieradzu prowadzi kursy w zakresie wszystkich kategorii prawa jazdy. Swoje usługi świadczą już ponad 20 lat. Dodatkowo OSK Szcześniak w Sieradzu oferuje kursy dla kierowców zawodowych oraz przewozy autokarowe. Zmiana przepisów na kursy na prawo jazdy, która weszła w życie od nowego roku wymusiła prace nad stroną, w dużej mierze graficzne. Oprócz odswieżenia szaty graficznej przebudowaliśmy również autorski system PioCMS, by ułatwić wprowadzanie zmian przez właściciela. Zachęcamy do odwiedzin i polecamy ośrodek młodym adeptom 4 kółek.

:: 26 luty 2013 - Logotyp dla SmakItalBus

Wykonaliśmy projekt logotypu dla pasjonatów włoskiej kuchni, dobrego wina oraz polskiej kultury. SmakItalBus - to włoscy kucharze domowi do wynajęcia, oferujący spektakularne stylowe gotowanie na żądanie wraz z wykładami o potrawach i nauką gotowania. Uświetnią każdą imprezę rodzinną i firmową.

:: 4 luty 2013 - Newsletter OXYCOM zapraszający na targi CeBIT 2013

Międzynarodowe Targi CeBIT 2013 coraz bliżej. Niedawno informowaliśmy, że nasz partner firma OXYCOM szykuje się do przedstawienia na targach swojej oferty chmurowej a my wykonaliśmy dla wrocławskiej spółki projekt stoisk wystawowych. Dodatkowo z okazji targów opracowaliśmy projekt zaproszeń i newsletter informacyjny rozsyłany do klientów firmy.

:: 24 styczeń 2013 - Międzynarodowe Targi CeBIT 2013 z naszym akcentem

Już w marcu w Hanowerze odbędą się międzynarodowe targi oprogramowania, sprzętu komputerowego i nowych technologii - CeBIT 2013. Polska została partnerem strategicznym targów i przygotowuje swój pawilon, w którym wystawiać się będą najbardziej innowacyjne firmy i projekty z Polski. Możemy zdradzić, że jedno ze stoisk będzie zaprojektowane, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Gospodarki, przez nas. Projekt został wykonany dla wrocławskiej spółki OXYCOM, która będzie prezentowała na targach swoją ofertę chmurowych rozwiązań. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w marcu do Hanoweru.

:: 29 listopad 2012 - CODE FORGE z nowym serwisem www!

Zakończyliśmy pracę nad nowym portalem dla Studia CODE FORGE. Efekty można już zobaczyć on-line pod adresem http://www.codeforgegames.com. Studio zdecydowało się na zmianę identyfikacji wizualnej, stąd też prace nad odświeżeniem wizerunku firmy również na stronie www. Zadowoleni z wcześniejszej współpracy 'gracze' z CF postanowili kolejny raz zalecić pracę naszej ekipie. Obecna wersja www jest zdecydowanie 'przyjemniejsza dla oka', nowocześniejsza i mniej korporacyjna. Dodatkowo na serwisie zastosowano ciekawe mechanizmy ruchu elementów. Zachęcamy do odwiedzin oraz kupna dostępnej gry - Royal Sails. A już niedługo w ofercie studia nowa gra.

:: 30 październik 2012 - Projekt graficzny dla firmy Nowum

Wykonaliśmy projekt graficzny dla firmy Nowum, zajmującej się obsługą i kontrolą pojazdów. W ofercie stacji znajduje się również serwis ogumienia, serwis klimatyzacji, komputerowa diagnostyka silników, punkt demontażu pojazdów oraz dodatkowo skład opału.

:: 26 październik 2012 - INS-EL po angielsku

Gotowa jest już wersja angielska serwisu dla hurtowni elektroinstalacyjnej INS-EL - lidera sprzedaży kabli i przewodów elektrycznych w Polsce. http://www.ins-el.com.pl/en/ Warto wspomnieć, że zajmujemy się również usługą pozycjonowania (SEO) serwisu www a efekty można już zobaczyć w 'googlach'. Wszystkie frazy wprowadziliśmy na czołowe miejsca w wynikach wyszukiwarki.

:: 3 wrzesień 2012 - OXYNow! czyli aplikacje w modelu pre-paid.

Razem z naszym partnerem, firmą OXYCOM wprowadziliśmy na rynek nową usługę - OXYNow! Usługa ta pozwala na korzystanie z zasobów platformy chmurowej OXY24 bez podpisywania umowy, w modelu pre-paid. Teraz każdy może skorzystać z legalnych programów (ponad 100 dostępnych aplikacji) na godziny, za które zapłacisz e-przelewem lub kartą. Przypomnijmy, że platforma OXY24 to narzędzie korzystające z technologii CloudComputing, umożliwiające uruchamianie aplikacji bez instalacji, w oknie przeglądarki oraz rozliczane za czas korzystania, nie licencję. Dodatkowo wraz z usługą OXYNow! wprowadziliśmy nowy system prezentacji listy aplikacji, ułatwiający poruszanie się po portalu oraz wyszukanie potrzebnego programu. Zapraszamy do odwiedzin i skorzystania z oferty firmy OXYCOM.

:: 27 sierpień 2012 - Przebudowa serwisu dla CODE FORGE

Przebudowaliśmy serwis studia CODE FORGE, zmiany dotyczą strony głównej oraz prezentacji gier. Efekty możemy już zobaczyć online.

:: 24 lipiec 2012 - Nowy portal firmowy OXYCOM SA.

Wdrożyliśmy nowy serwis internetowy dla Spółki OXYCOM SA z Wrocławia. Osoby śledzące nasze wpisy wiedzą, że wcześniejsza strona również była naszego autorstwa, Dodatkowo zrealizowaliśmy dla OXYCOMu szereg serwisów produktowych (m.in oxydemo.pl, oxytel.pl, oxysoft.pl). Po zmianie specyfikacji i założeń wszystkie portale połączone zostały w jeden spójny projekt, którego chcielibyśmy Państwu przedstawić. Nowy portal dla OXYCOMu oparty został o System Zarządzania Treścią WordPress, aby umożliwić jego edycję przez Dział Marketingu spółki. Zapraszamy do przeglądania i skorzystania z oferty firmy.

:: 18 lipiec 2012 - Serwis dla Krzysztofa Ciesielskiego.

Kolejny gotowy projekt. Tym razem odświeżona została szata graficzna dla strony Krzysztofa Ciesielskiego - byłego dyrektora a obecnie nauczyciela w Zespole Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli. Serwis dalej oparty jest na autorskim systemie CMS, ułatwiający zarządzanie aktualnościami i materiałami dydaktycznymi.

:: 17 lipiec 2012 - Centrum Pomocy dla OXYCOM.

Współpraca z Wrocławskim OXYCOMem ciągle trwa. Jesteśmy na końcowej prostej jeśli idzie o wdrożenie nowego portalu firmowego spółki. Za to gotowe jest już Centrum Pomocy tej firmy - czyli jak sama nazwa mówi serwis wspierający klientów spółki i ułatwiający korzystanie z usług OXYCOM.

:: 13 czerwiec 2012 - Premiera gry Royal Sails.

Dzisiaj odbyła się premiera pierwszej gry wydanej przez CODE FORGE GAMES STUDIO - Royal Sails. Aplikacja dostępna jest już na AppStorze oraz GooglePlay. Zachęcamy do pobrania gry (Wersja na iOSa - 1.99$; wersja na Androida - darmowa z reklamami), i odbywania przygód jako kapitan floty. Póki co aplikacja zbiera same pozytywne recenzje, tym bardziej warto zapoznać się z tą pozycją. Premiera Royal Sails to również aktywny czas dla nas, ponieważ dokonaliśmy przebudowy serwisu WWW studia. Jak zwykle zachęcamy do odwiedzin strony i do licznych pobrań..

:: 07 czerwiec 2012 -Hurtownia elektroinstalacyjna INS-EL z nowym serwisem WWW.

Zakończyliśmy prace nad serwisem dla firmy INS-EL, lidera sprzedaży kabli oraz przewodów na rynku krajowym, posiadającym główną siedzibę w Łodzi oraz oddziały na terenie całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową realizacją. Nadal trwają prace nad rozwojem platformy OXY24. Niedługo udostępnione zostaną wersje językowe oraz rozbudowane Centrum Pomocy. Jesteśmy również na etapie wdrażania serwisu internetowego dla spółki OXYCOM S.A, mającej przede wszystkim zebrać wszystkie strony produktowe w jedno, czytelne i użyteczne miejsce. Niedługo podamy więcej szczegółów dotyczących tych realizacji.

:: 03 czerwiec 2012 - MK-SYS z logotypem.

Wykonaliśmy projekt logotypu dla firmy z branży IT - MK-SYS z Wrocławia. Cały czas rozwijamy razem z naszym parterem - firmą OXYCOM z Wrocławia platformę OXY24. Przypomnijmy, że jest to platforma CloudComputing umożliwiająca uruchamianie legalnych programów bez konieczności ich instalacji oraz opłacane za czas korzystania z zasobów, a nie pełną licencję. Co więcej platforma umożliwia uruchamianie aplikacji pisanych pod system Windows na różnego rodzaju tabletach i urządzeniach przenośnych. Dzięki tej innowacyjnej usłudze możliwe jest uruchamianie, np. pakietu Microsoft Office na iPadzie.

:: 04 kwiecień 2012 - Prace nad Platformą OXY24.

Dalej z firmą OXYCOM S.A. rozwijamy platformę OXY24 - narzędzie do uruchamiania aplikacji w technologii CloudComputing. Obecna wersja wprowadziła szereg udoskonaleń i nowości. Zapraszamy do odwiedzin.

:: 03 kwiecień 2012 - Madar Electric z nową stroną WWW.

Gotowy jest już projekt serwisu internetowego dla wrocławskiej firmy Madar Electric, zajmującej się przede wszystkim instalacjami elektrycznymi oraz wdrażaniem rozwiązań inteligentnych budynków. Zapraszamy do odwiedzin madar-electric.pl.

:: 02 kwiecień 2012 - Szablon newslettera dla kampanii firmy OXYCOM SA.

Wykonaliśmy szablon newslettera dla kampanii mailingowej firmy OXYCOM. Nasza realizacja (modyfikowana dla konkretnych usług) trafiła do tysięcy klientów firmy.

:: 03 marzec 2012 - Serwis dla firmy UTTIS.

Gotowy jest już kolejny projekt - strona internetowa dla firmy UTTIS. Serwis oparty został na dedykowanym systemie CMS ułatwiającym edycję i zarządzanie podstronami.

:: 28 luty 2012 - OXYDemo - nowy projekt.

Prezentujemy nową odsłonę serwisu produktowego firmy OXYCOM - oxydemo.pl. Zachęcamy do odwiedzin i skorzystania z możliwości przetestowania oprogramowania z chmury. Jesteś ciekaw jak to działa? Nic prostszego - wybierz jedną z trzech aplikacji do uruchomienia, a po kilku sekundach program pojawi się na ekranie Twojego komputera - bez instalacji, prosto z chmury!

:: 21 luty 2012 - OXY24 czyli programy w chmurze.

Razem z partnerem firmą OXYCOM zakończyliśmy pracę nad platformą OXY24. OXY24 to internetowa wypożyczalnia oprogramowania, wykorzystująca technologię Cloud Computingu, dzięki czemu aplikacje dostępne są od ręki, bez konieczności ich instalacji na komputerze, a co najważniejsze - na wybrany przez użytkownika czas. Nie musisz już kupować drogich licencji, wystarczy 'wypożyczyć' program i zapłacić za jego realny czas wykorzystania. A wszystko to całkowicie legalnie. Zapraszamy na https://oxy24.pl.

:: 06 luty 2012 - DzieciNaImprezie.pl z nowym portalem.

Przedstawiam nowy projekt - serwis internetowy dziecinaimprezie.pl. To nie koniec współpracy z miła ekipą od dzieciaków. Oprócz serwisu internetowego przygotowujemy pełny pakiet identyfikacji wizualnej oraz fanpage na Facebook'u.

:: 25 styczeń 2012 - Nowy serwis dla OXYCOMu.

Na bazie nowej specyfikacji wykonaliśmy przebudowę serwisu internetowego firmy OXYCOM S.A. Podkreślona została przede wszystkim oferta firmy, w szczególności usługa OXYDemo i możliwość uruchomienia aplikacji testowej w chmurze na przykładzie Microsoft Project. Zapraszamy do odwiedzin serwisu http://www.oxycom.pl/

:: 12 styczeń 2012 - Wizjoner IT

Miło nam poinformować, że nasz partner, firma OXYCOM została doceniona przez Fundację Innowacji i Rozwoju i od wczoraj może tytułować się mianem Regionalnego Lidera Innowacji i Rozwoju w roku 2011. Kategoria jest szczególnie istotna - Wizjoner IT.

:: 28 grudzień 2011 - Zmiany zmiany

Możemy zdradzić, że jesteśmy w trakcie zmiany wizerunku firmy. Do tej pory pracowaliśmy jako marka ciesielski-webdesign. Od 1 stycznia 2012 wszystkie nasze projekty będziemy firmować brandem Piocom. Na potrzeby tej zmiany stworzyliśmy nową identyfikacje wizualną firmy, jesteśmy również w trakcie budowy nowego portfolio. Dużo pracy jak na okres świąteczny i koniec roku. Oczywiście strona ciesielski-webdesign.pl będzie dalej działać.

:: 13 grudzień 2011 - Rok współpracy z wrocławską firmą OXYCOM S.A.

Minął rok odkąd podjęliśmy współpracę z wrocławską firmą OXYCOM S.A. W aktywny sposób pomagamy firmie stać się liderem na rynku Cloud Computingu. OXYCOM S.A. należy do jednych z najbardziej innowacyjnych przedsięwzięć teleinformatycznych i jest pierwszym dostawcą zintegrowanych narzędzi pracy i komunikacji opartych na Cloud Computingu w Polsce. Skupienie się na nowoczesnej technologii i samodzielne stworzenie własnych rozwiązań teleinformatycznych zaowocowało atrakcyjnymi, łatwymi w obsłudze i oszczędnymi propozycjami oraz bogatą ofertą.
Przez okres współpracy wykonaliśmy razem z OXYCOMem kilka dużych projektów: m.in system Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (eBOK), platformę e-commerce, która stawiana jest w roli głównego konkurenta dla Allegro, serwis internetowy firmy (www.oxycom.pl), serwisy produktowe przybliżające ofertę firmy OXYCOM (www.oxytel.pl, www.oxysoft.pl) czy kreacje wizualne na kampanie reklamowe. Rok współpracy kończymy dwoma nowymi projektami: platformą SaaS oraz serwisem VoIP Reseller. Platforma SaaS (Software as a Service) to narzędzie do kontraktowania i uruchamiania aplikacji w chmurze, tzn bez konieczności instalacji oprogramowania na danym komputerze, natomiast VoIP Reseller to serwis dla Resellerów firmy OXYCOM i ich klientów, umożliwiający zarządzanie usługami teleinformatycznymi, m.in telefonią OXYTel.

:: 10 listopad 2011 - CODE FORGE kończy - my prezentujemy.

CODE FORGE Games Studio kończy pracę nad nową grą na urządzenia mobilne - Royal Sails, a my prezentujemy nową odsłonę serwisu internetowego studia www.codeforgegames.com. Strona oparta została na systemie zardządzania treścią Wordpress.

:: 16 październik 2011 - Na targi ITU World 2011 w Genewie OXYCOM z nowym serwisem.

Spółka OXYCOM S.A., z którą współpracujemy, jest jedną z kilku wybranych firm telekomunikacyjnych i technologicznych, które wspierają Ministerstwo Infrastruktury w powstaniu polskiego stoiska na Międzynarodowe Targi ITU Telecom World 2011 w Genewie. W związku z wyjazdem na targi powstał nowy dedykowany serwis internetowy firmy www.oxycom.pl. Strona posiada dwie wersje językowe i oparta została o system zarządzania treścią Wordpress.

:: 20 sierpień 2011 - Tworzymy dla firmy Kaspersky®!

Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z firmą Qcreative - odpowiedzialną za tworzenie serwisów i platform internetowych dla takich marek jak Sony, Nokia, Kodak, Logitech, Puma, Philips, Microsoft, SanDisk czy Avast. Na bazie tej współpracy stworzyliśmy dla firmy Kaspersky, producenta jednych z najbardziej popularnych antywirusów na świecie, grupę newsletterów wysyłanych poprzez e-mail do klientów firmy. Dzięki temu nasze prace mogły dotrzeć do kilkumilionowej grupy odbiorców w całej Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Liczymy na dalszą współpracę przy kolejnych projektach.

:: 05 lipiec 2011 - Dwa nowe projekty dla firmy OXYCOM z Wrocławia.

Dwa nowe projekty spod 'pióra' Ciesielski Webdesign można już zobaczyć w świecie internetu. Są to dwa serwisy produktowe, przedstawiające ofertę firmy OXYCOM z Wrocławia: serwis poświęcony telefonii internetowej - www.oxytel.pl oraz serwis poświęcony usłudze Oprogramowania na Żądanie - www.oxysoft.pl. Oba za zadanie mają przybliżyć Klientom ofertę firmy oraz dają możliwość zamawiania usług przez rozbudowany formularz zamówień.

:: 04 lipiec 2011 - Spółka cywilna Stema z nowym serwisem.

Zakończyły się prace nad serwisem dla firmy Stema ze Zduńskiej Woli. Firma Stema to ceniony w regionie producent okien i drzwi PCV oraz aluminiowych. Posiadają również swoje biura poza granicami Polski, w tym w Niemczech oraz Szwecji. Serwis dostępny jest pod adresem stema-okna.pl.

:: 06 czerwiec 2011 - Kampania reklamowa dla firmy OXYCOM.

Mocnym akcentem rozpoczęła się kampania reklamowa firmy OXYCOM z Wrocławia. Niedługo na większości stron zajmujących się finansami oraz gospodarką, w tym money.pl, bankier.pl czy egospodarka.pl. powinny pojawić się banery reklamowe. Ciesielski Webdesign przygotwał kreacje wizualne, ktorę zostaną wykorzystane podczas kampanii.

:: 16 maj 2011 - Projekt graficzny dla firmy Temida.

Ciesielski Webdesign wykonał projekt graficzny dla firmy Temida z Bolesławca - Biuro doradztwa podatkowego. Projekt przekazany został firmie webility.pl, która odpowiedzialna jest za serwis od strony kodowania. Niedługo będzie możliwość zobaczenia projektu on-line.

:: 08 kwiecień 2011 - Redesign strony oraz identyfikacja wizualna dla Cloudstone'u.

Cloudstone Game Studio to nowa firma z plejadą pomysłów i wysokimi ambicjami, by stać się jednym z liderów na rynku twórców gier komputerowych. Ciesielski Webdesign wykonał dla 'chumorgłazu' redesign serwisu oraz stworzył identyfikacje wizualną.

:: 11 luty 2011 - OXYGaleria www.wszystkokupisz.pl.

Drugi wspólny projekt z firmą OXYCOM jest już dostępny on-line. OXYGaleria www.wszystkokupisz.pl to nowoczesna platforma e-commerce, gdzie Klienci w parę minut mogą całkowicie bezpłatnie otworzyć swój sklep internetowy i czerpać korzyści z elektronicznego handlu. Całym zapleczem zajmuje się firma OXYCOM, wystarczy za pomocą prostego panelu administracyjnego dodać produkty a reszta spoczywa na barkach OXYCOM.

:: 20 grudzień 2010 - Pierwszy wspólny projekt z firmą OXYCOM S.A - eBOK.

Zaimplementowano już pierwszy owoc współpracy pomiędzy Ciesielski Webdesign a firmą OXYCOM S.A. Projekt Elektronicznego Biura Obsługi Klienta eBOK) można już zobaczyć pod adresem https://ebok.oxycom.pl. Narzędzie to pozwala Klientom firmy OXYCOM na pełną obsługę swoim kontem, zamawianie nowych usług, sprawdzanie płatności oraz rozliczeń oraz wiele, wiele innych funckjonalności.

:: 15 listopad 2010 - Współpraca z firmą OXYCOM S.A z Wrocławia.

Miło nam jest poinformować, że Ciesielski Webdesign nawiązał stałą współpracę z renomowaną firmą z Wrocławia - OXYCOM S.A. Współpraca polegać będzie przede wszystkim na projektowaniu i kodowaniu interfejsów dla systemów informatycznych i teleinformatycznych firmy. Plany są ambitne, mamy pomóc stać się firmie OXYCOM liderem na rynku teleinformatycznym.

:: 23 wrzesień 2010 - Serwis dla firmy Milektron ze Zduńskiej Woli.

Kolejny projekt ciesielski-webdesign on-line. Firma Milektron ze Zduńskiej Woli zajmuje się budową oraz sprzedażą domów drewnianych z bali kwadratowych i okrągłych, domów letniskowych, carportów, altan, mebli ogrodowych i płotów. Działają na terenie województwa łódzkiego (Zduńska Wola i okolice) oraz zachodniopomorskiego (Cedynia o okolice). Serwis oparty został na dedykowanym systemie CMS do łatwiejszej obsługi stron. Katalog produktów ułatwia edytowanie oferty firmy. Zapraszamy na stronę www.milektron.com.

:: 16 lipiec 2010 - Auto Szkoła Siedem Zduńska Wola z serwisem od ciesielski-webdesign.pl.

Zakończyły się prace nad serwisem internetowym Auto Szkoły Siedem ze Zduńskiej Woli. Strona ma charakter wizytówkowy i za zadanie ma przybliżyć ofertę szkoły. Zasięg działania to powiat zduńskowolski, sieradzki oraz łaski. Atrakcyjne ceny i ciekawe promocje wyróżniają ich spośród konkurencji. Serdecznie zapraszam na adres www.autoszkola7.pl.

:: 16 marzec 2010 - Mieszalnia Kreator Sieradz z nowym serwisem.

Ciesielski-webdesign może pochwalić się kolejnym projektem on-line. Mieszalnia tynków i farb Kreator Sieradz specjalizuje się w zakresie dobierania kolorów budynków oraz wnętrz z szerokiej gamy 36 tysięcy kolorów. Tynki dostępne do 24 godzin. Strona to typowa wizytówka firmowa, z dedykowanym systemem CMS do uaktualnienia oferty. Zapraszam na adres www.dogadamysie.pl.

:: 08 marzec 2010 - Koniec prac nad serwisem firmy House-Wit.

Dokończone zostały prace nad stroną dla firmy House-Wit. House-Wit to firma specjalizująca się w usługach budowlanych. Działają nie tylko na terenach województwa łódzkiego (Łódź, Sieradz, Zduńska Wola, Łask, Pabianice, Szadek i okolice), ale także przyjmują zlecenia z całej Polski. Cechuje ich pracowitość i profesjonalizm w wykonywanych działaniach. Strona to typowy serwis informacyjny, z galerią realizacji.

:: 03 marzec 2010 - Nowy serwis Niepublicznego Zespołu Edukacyjnego Alis z Wrocławia.

Pod adresem www.przedszkole-sp.edu.pl można zobaczyć najnowsze dzieło ciesielski-webdesign. Niepubliczny Zespół Edukacyjny Alis z Wrocławia to renomowana placówka oświatowa, która działa już od 1997 roku. W Zespole mieści się zarówno przedszkole jak i szkoła podstawowa dla dzieci od klas 1-3. Na stronie zakodowany został dedykowany system CMS, z modułami takimi jak galeria, materiały do pobrania czy aktualności, dzięki czemu pracownicy Alis sami, bez pomocy osób trzecich mogą na bieżąco uaktualniać serwis.

:: 09 luty 2010 - Serwis www.jar-pol.info zawitał w świecie Internetu.

Kolejny projekt ciesielski-webdesign on-line. Firma Jar-Pol z Łodzi istnieje od 1998 roku i specjalizuje się w projektowaniu, zlecaniu produkcji oraz dystrybucji odzieży damskiej. Ich prace często możemy spotkań na różnego rodzajach pokazach mody. Serwis ma przede wszystkim spełniać rolę informacyjną, ze szczególnym naciskiem na galerię projektów.

:: 22 styczeń 2010 - Koniec prac nad serwisem www.instalbud.info.pl.

W świecie Internetu pojawiła się kolejna strona wykonana przez ciesielski-webdesign.pl. Firma Instal-Bud z Sieradza zajmuje się projektowaniem, nadzorem oraz wykonastwem instalacji grzewczych, sanitarnych, wentylacji, kanalizacji oraz klimatyzacji. Dodatkowo posiadają składy materiałów hydraulicznych w Sieradzu i w Zduńskiej Woli.

:: 12 grudzień 2009 - Szata graficzna dla firmy Stolarski-Moto.

Kolejny projekt graficzny autorstwa cisielski-webdesign.pl. Firma Stolarski-Moto oferuje używane samochody ze sprawdzonym statusem prawnym, a dodatkowo skupują auta od klientów.

:: 03 grudzień 2009 - Projekt graficzny dla Biura Podróży Robinson.

W dziale portfolio pojawił się kolejny projekt ciesielski-webdesign.pl. Praca polegała na wykonaniu lay-out'u graficznego dla Biura Podróżny Robinson z Bolesławca, które zajmuje się sprzedażą imprez turystycznych i współpracuje z większością liczących się na rynku touroperatorami.

:: 06 wrzesień 2009 - Kolejny szablon 'Allegro' gotowy.

Wykonany został szablon ofertowy dla popularnego serwisu aukcyjnego 'Allegro'. Firma Mixtronik zajmuje się sprzedażą szeroko pojętego sprzętu elektronicznego. Zapraszam na auckje i życzę udanych zakupów.

:: 16 sierpień 2009 - Powstaje serwis mkkonsultant.pl.

Zakończyły się prace nad serwisem internetowym firmy Konsultant ze Zduńskiej Woli. Specjalizacją klienta ciesielski-webdesign.pl jest świadczenie usług z zakresu wdrożeń i stałej obsługi serwisowej systemów wspomagających zarządzanie SAGE Symfonia. Zapraszam do odwiedzin.

:: 21 maj 2009 - Koniec prac nad stroną greenfactor.pl.

Kolejny projekt ciesielski-webdesign pojawił się w świcie Internetu. Klient - Green Factor jest profesjonalną firmą świadczącą usługi w zakresie kompleksowego projektowania ogrodów i terenów zielonych. Strona ma charakter informacyjny i ma przede wszystkim zapoznawać potencjalnych klientów z ofertą oraz realizacjami firmy.

:: 15 maj 2009 - Wykonanie szablonu 'Allegro' dla firmy Mix-Plus.

Wykonanie szablonu ofertowego dla popularnego serwisu aukcyjnego 'Allegro'. Aukcje Mix-Plus dotyczą takich przedmiotów jak kable HDMI, bezprzewodowe myszki oraz klawiatury do komputera, zasilacze do laptopów, piloty, bezprzewodowe słuchawki i wiele wiele innych.

:: 24 kwiecień 2009 - Rozpoczęcie prac nd portlem społecznośćiowym i-rodzina.pl.

Ciesielski-Webdesign bierze czynny udział przy tworzeniu portalu społecznościowego i-rodzina.pl, którego główną ideą jest ułatwienie kontaktu między rodziną oraz jej zbliżanie. Wkrótce więcej szczegółów.

:: 23 kwiecień 2009 - Zakodowanie serwisu martabartosz.pl

Kolejna strona internetowa w świecie internetu. Tym razem współpraca polegała na zakodowaniu projektu podesłanego przez Panią Martę Bartosz - grafika komputerowego i specjalistki DTP. Strona to typowe portfolio, gdzie zamieszczone są realizacje Pani Marty, w czym ułatwia rozbudowany system galerii zdjęć.

:: 07 luty 2009 - Powstanie serwisu mszczesniak.pl.

Zakończyły się prace nad serwisem dla Ośrodka Szkolenia Kierowców Marek Szcześniak w Sieradzu. Serwis ma przede wszystkim charakter informacyjny, a dedykowany system CMS sprawi, że zawartość witryny będzie uaktualniana na bieżąco. Zapraszam do odwiedzin.

:: 20 grudzień 2008 - Redesign lay-out'u serwisu Instytutu Informatyki PWr.

Wykonany został redesign szablonu serwisu Instytutu Informatyki na Wydziale Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. Mimo wykonania zadania współpraca dalej trwa i dotyczy bieżących zmian w wyglądzie serwisu i pewnych funkcjonalnościach.

:: 24 listopad 2008 - Blog chwilowo nieczynny.

Niestety planowany blog na temat tworzenia stron internetowych i webdesignu chwilowo pozostaje w zawieszeniu. Prowadzenie blogu wiąże się z ogromnym wysiłkiem i poświęcaniem dużej ilości czasu, którego z wielu względów obecnie mi brakuje. Zawsze kierowałem się zasadą: 'Jak już robisz, rób to dobrze i profesjonalnie', dlatego nie chcę rozpoczynać pracy nad blogiem nie będąc pewny, czy poradzę sobie z wyzwaniem prowadzenia go. Otwarcie działu planowane jest niedługo, także wszystkich zainteresowanych webdeveloperów i nie tylko zapraszam w niedalekiej przyszłości. Za obecną sytuację przepraszam.

:: 23 listopad 2008 - Ciesielski Webdesign w świecie Internetu!

Miło mi oznajmić, że serwis Ciesielski Webdesign, oferujący usługi profesjonalnego tworzenia stron internetowych, pojawił się w świecie Internetu. Strona będzie ciągle uaktualniania, chociażby o ciekawe wpisy na blogu, także zapraszam do częstych odwiedzin. W dziale 'Aktualności' będą pojawiać się bieżące informacje o serwisie i projektach realizowanych przez Ciesielski Webdesign.

Zadaj pytanie ofertowe

Zadaj pytanie ofertowe wypełniając prosty formularz i otrzymaj odpowiedź w ciągu 24 godzin. Zajmie Ci to jedynie minutę - nie masz nic do stracenia, możesz tylko zyskać.

Home       |       Oferta       |       O nas       |       WebDeveloper       |       Portfolio       |       Kontakt       |       Mapa serwisu

© 2008-2021
Wszelkie prawa zastrzeżone

Tworzenie stron www - Ciesielski Webdesign | Zduńska Wola Wrocław Sieradz | Walidacja kodu Tworzenie stron www - Ciesielski Webdesign | Zduńska Wola Wrocław Sieradz | Walidacja css

Tworzenie stron www   ::   Projektowanie stron www   ::   Webdesign   ::   Systemy CMS   ::   Sklepy internetowe   ::   Zduńska Wola   ::   Wrocław   ::   Sieradz   ::   Łask

Ciesielski-Webdesign - Tworzenie i projektowanie stron internetowych i serwisów www na terenie miast Zduńska Wola i okolice - Sieradz, Łask, Pabianice oraz Wrocław. Dodatkowo ciesielski-webdesign oferuje strony internetowe z możliwością edycji zawartości (systemy CMS - Systemy Zarządzania Treścią), tworzenie sklepów internetowych, e-marketing, branding, webdesign, identyfikacja wizualna, pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach, SEO, formularze kontaktowe, aplikacje internetowe, prezentacje multimedialne, banery, foldery reklamowe, plakaty. Pisanie tekstów i robienie stron www (działanie na terenie miast Zduńska Wola, Wrocław, Sieradz, Łask, Pabianice).

Strona korzysta z plików cookies, korzystając z niej zezwalasz na ich używanie. Mechanizm ciasteczek można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.